Amaron Wood Design

Panele winylowe z rdzeniem mineralnym Amaron WOOD to wyraziste kolory, które stworzą charakter wnętrza. Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających. Ta podłoga będzie „grała pierwsze skrzypce”. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

Dąb Alaskan

Dąb Oregon

Dąb Lahti

Dąb Argos

Dąb Panama

Dąb Wellington

Dąb Belford

Dąb Wiliamsburg

Dąb Georgetown

Dąb Grants

Amaron XXL Stone Design

Amaron STONE to kolekcja w kolorach betonu, duży rozmiar płytki i nowoczesna industrialna kolorystyka, która nada Twojemu wnętrzu oryginalny i nowoczesny charakter. Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

Glacier Concrete

Tokio Concrete

Baker Concrete

Hamburg Concrete

Liberal

Kolekcja LIBERAL to jasne kolory w stylu skandynawskim lub ciepłe naturalne barwy, które idealnie będą komponować się z każdym wnętrzem. Optycznie powiększają pomieszczenie oraz dają efekt przestronności. Zamek 2G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

Dąb Sapporo

Dąb Alaskan

Dąb Bergen

Dąb Canadian

Dąb Coney

Dąb Bologna

Dąb Portland

Dąb Pasadena

Dąb Dakota

Dąb Georgia

Dąb Yakima

Orzech Nevada

Aroq Wood Design

Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna. Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

Dąb Bergen

Dąb Bologna

Dąb Pasadena

Dąb Wiliamsburg

Dąb Nevada

Dąb Camden

Aroq Stone Design

Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

Soho

Toronto

Miami

Brooklyn

Broadway

Manhattan

Back to Top
Call Now ButtonUmów się na spotkanie