Montaż podłóg

Decydując się na zakup podłogi z naszej oferty wraz z usługą montażu, zamiast 23% VAT zapłacisz jedynie 8% VAT zarówno na podłogę jak i usługę montażu. Nasze ekipy montażowe zadbają nie tylko o odpowiednie ułożenie podłogi ale także zweryfikują stan i jakość posadzki oraz przygotują ją (naprawa, wyrównanie, szlifowanie) do montażu, który zapewni bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie podłogi.

Pomiary

Jednym z kluczowych etapów realizacji zamówienia i montażu podłogi są precyzyjne pomiary nie tylko ilości potrzebnego materiału oraz zapasu, ale także pomiary posadzki: poziom, odporność oraz wilgotność.

Nasi montażyści dysponują nie tylko niezbędną wiedzą oraz sprzętem ale przede wszystkich doświadczeniem, które jest gwarancją dobrze wykonanych pomiarów i ekspertyzy posadzki.

Naprawa posadzki

Jeśli w trakcie pomiarów i ekspertyzy okaże się, że posadzka wymaga naprawy, weźmiemy sprawy w swoje ręce. Wyrównamy posadzkę za pomocą odpowiedniej, samopoziomującej wylewki i zadbamy o odpowiedni poziom wilgotności nowego jastrychu. Dobrze przygotowana posadzka to podstawa prawidłowego montażu podłogi.

Pomiar wilgotności

Odpowiedni poziom wilgotności wylewki jest niezbędny do rozpoczęcia montażu podłogi. Maksymalny poziom wilgotności w przypadku jastrychów cementowych bez ogrzewania podłogowego to 2% w skali CM, a jastrychów anhydrytowych bez ogrzewania podłogowego to 0,5%. Jeśli poziom wilgotności jest zbyt wysoki, zalecany będzie proces osuszania wylewki.

Montaż podłogi

Ostatnim i najprzyjemniejszym etapem montażu jest układanie podłogi we wcześniej ustalonym z Inwestorem kierunku i wzorze podłogi. Nasi montażyści to profesjonaliści lubiący wyzwania, dlatego chętnie podejmują się montażu nawet najbardziej wymagających wzorów desek, parkietów, jodeł i łączenia ich z innymi rodzajami podłóg np. heksagonalne płytki przenikające w podłogę drewnianą.

Back to Top
Call Now ButtonUmów się na spotkanie